8 czerwca 2012

Drogie Panie testujemy: Cienie do powiek z bazą Rainbow Touch - Mollon Cosmetics.

Co, to jest ?


Zestaw zawiera trzy kolory cieni oraz unikalną bazę pod makijaż przygotowującą powiekę do aplikacji cienia. Dzięki bazie makijaż jest doskonale rozprowadzony i trwały przez wiele godzin. Cienie i baza zawierają mikę oraz talk mikronizowany wyrównujące pory skóry i nadające jej jedwabistości. Dostępne cienie perłowe i matowe.


Opakowanie.


Niewielkich rozmiarów, okrągła kasetka. Plastik z której, jest wykonana nie jest najlepszej jakości, paletka już po jednym upadku rozpadła się. W środku niej prócz lusterka, znajdują się również trzy pudrowe cienie i baza.
Co Ja, o tym myślę ?


Cienie mają pudrową, delikatnie mokrą konsystencje. Łatwo nakładają się na powiekę, i dobrze rozcierają. Niestety pigmentacja cieni zostawia wiele do życzenia, o ile dobrze wygląda, to na swatchach tak na powiece kolory blakną. Trio składa się z dwóch odcieni brązu jednego jaśniejszego, delikatnie wpadającego w rudy i ciemniejszego idealnego do zaznaczania załamania powieki. Prócz brązów w paletce znajduje się również jasny rozświetlający cień, w białym szampańskim kolorze oraz pudrowa baza pod cienie.
Baza na powiece w zasadzie nie zostawia żadnego koloru, jedynie delikatnie ją rozjasnia. Owy produkt ma za zadanie przedłużyć trwałość makijażu, i wyrównać obszar jaki będziemy malować. Ja nie widzę różnicy w nakładaniu cieni na tę bazę, czy na gołą powiekę. Nie utrwala ona makijażu oka, jednak można powiedzieć że dzięki niej oko wydaje się jaśniejszcze, a skóra bardziej "jedwabista". 
Polecam ?


Jak dla mnie rewelacji nie ma, ot zwykłe cienie zamknięte w dość tandetnej, plastikowej paletce. Mimo tego, że bardzo lubię brazy w makijażu, tak te średnio przypadły mi do gustu. Myślę, że wyglądały by lepiej w wersji matowej, bez tak dużej ilości pyłku/drobinek. Cienie mają także średnią trwałość, na dobrej bazie wytrzymują ok. 8 godzin, jednak ta dołączona w opakowaniu nie przedłuża ich "żywotności" na powiekach. Myślę, że paletka Rainbow Touch będzie dobra dla dziewczyn, które zaczynają przygodę z makijażem, lub lubią delikatne nie rzucające się w oczy kolory :)


Dostępność: lista sklepów gdzie możecie znaleźć kosmetyki Mollon.
Cena: ok. 14 zł.

2 komentarze:

  1. mam ich zieloną wersje i ta cała baza to jakaś tragedia, bardzie jak cień i to też niezbyt dobry, nie jestem z niej zadowolona

    OdpowiedzUsuń

Proszę, nie zostawiaj komentarzy typu ,,Zapraszam do mnie.." czy ,,Obserwuję, liczę na, to samo..". Mój blog nie służy do autopromocji. Jeśli chcesz żebym odwiedziła Twojego bloga, zostaw jego adres, na pewno zajrzę :)

Dziękuję za wszystkie komentarze :)