17 czerwca 2011

Drogie Panie malujemy, tym razem paznokcie: Vipera Jumpy

Po pierwsze: Co, to jest?

Lakiery do paznokci Jumpy dostępne są w 80 kolorach. Baza lakierowa odpycha promieniowanie UV, co skutkuje odpornością kolorów na blaknięcie. Kremowa konsystencja zapewnia komfortową jakość malowania, krycie, połysk i conajmniej 5 dniową trwałość. Najwyższą trwałość lakieru uzyskujemy dwukrotnie malując suche paznokcie w odstępach 4-5 minut. 


Po drugie: Opakowanie.

Słodka, malutka buteleczka. 5,5 ml., to idealna ilość lakieru, na wypróbowanie danego koloru. Jedyne co przeszkadza mi w Jumpy, to długość trzonka, dla mnie jest on odrobinę za krótki.


Po trzecie: Co ja o tym myślę?


Nakładanie tego lakieru, to czysta przyjemność. Nie bąbelkuje, nie smuży, a pełne krycie można uzyskać już po 2 warstwie :) Kolor 178, to delikatny beż ze złotym shimmerem, który widoczny jest tylko w buteleczce, na paznokciach znika. Schnie w normie, a utrzymuje się ok. 4 dni. 


Po czwarte: Polecam?


Lakiery Jumpy kupicie na ich wyspach, w centrach handlowych, bądź na stronie internetowej w cenie 3,59 zł. Dostępnych jest kilkadziesiąt kolorów więc każda z nas znajdzie coś dla siebie :) Jumpy, są łatwe w aplikacji, i dość długo utrzymują się na paznokciach, do tego powalają różnorodnością w kolorach i wykończeniach :)

2 komentarze:

  1. ten kolorek fajny, taki nudziak :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jumpiki są to takie mini perełki wśród lakierów, zyskują coraz więcej zwolenniczek. Ładny delikatny akcent na Twoich pazurkach.

    OdpowiedzUsuń

Proszę, nie zostawiaj komentarzy typu ,,Zapraszam do mnie.." czy ,,Obserwuję, liczę na, to samo..". Mój blog nie służy do autopromocji. Jeśli chcesz żebym odwiedziła Twojego bloga, zostaw jego adres, na pewno zajrzę :)

Dziękuję za wszystkie komentarze :)