2 grudnia 2010

Palety Sleek

Dzisiaj mam wenę ;-) Oglądając youtube nie raz natknęłam się na palety Sleek. Większość dziewczyn się nimi zachwycała jakie one piękne, jakie kolory, jaka pigmentacja. I oczywiście piękną magią youtube sama zapragnełam mieć jedną z tych palet. Ale życie to życie i nie wszytko można mieć ;-) Na dole możecie sobie pooglądać kilka z tych cudów niebios ;-) Mi najbardziej podoba się Storm, są tam kolory dość neutralne i po  prostu nadające się do różnych makijaży ;-) Może kiedyś sama będę ja miała <marzy> Te palety przypominają mi małe paletki z farbkami ;-) szczególnie Circus ;-) No dobra koniec paplania czas na oglądanie ;-) A i zdjęcia zapożyczone z allegro.

2 komentarze:

  1. Też zechciałam jedną taką mieć :D Tyle, że ostatnio przeczytałam, że jeśli ktoś nie lubi perłowych cieni to nie będzie zadowolony. A że ja wolę teraz maty, to mój zapał opadł. Na razie :D
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. jestem szczesliwa posiadaczka paletki sleek z serii STORM i jestem bardzo zadowolona, choc faktem jest to, ze cienie perłowe (a jest ich wiekszosc w tej palecie) są bardzo świecące, na zdjeciach z uzyciem flesza powieki wydaja się być "mokre", ale mi to osobiscie nie przeszkadza :D reszta palet jest jak dla mnie kolorystycznie za pstrokata;)

    OdpowiedzUsuń

Proszę, nie zostawiaj komentarzy typu ,,Zapraszam do mnie.." czy ,,Obserwuję, liczę na, to samo..". Mój blog nie służy do autopromocji. Jeśli chcesz żebym odwiedziła Twojego bloga, zostaw jego adres, na pewno zajrzę :)

Dziękuję za wszystkie komentarze :)