28 lutego 2012

W głowie mi się nie mieści - kolejny oszust.

Miałam nie mieszać, ani siebie, ani bloga w te sprawy. Chciałam, żeby wszystko  ucichło, a blogowy świat wrócił do normy. Przeczytałam, kilka postów na ten temat, zostawiłam parę komentarzy. I żyłam tak sobie, aż do dzisiejszego ranka. Mieliśmy już blogerkę, która bez testowania kosmetyków, wystawiała ich recenzje, małolatę, która podszywała się pod jedną z nas, aby móc wyłudzić produkty od firm. Kolejna afera miała związek z robieniem sobie, bezprawnie reklamy na blogu. No nie powiem mało, to tego nie było. Powiem nawet, że przez chwilę czułam się jak w Hollywood afera, za aferą. Na szczęście niedawno wszystko się unormowało. Jednak dzisiaj otrzymałam meila od Pani Elwiry Syski dyrektora klubu Oriflame, o takiej treści.. 

Witam serdecznie,
W obawie o Wasze dobro czuję się w obowiązku poinformować Was, że osoba podająca się za Lidera Firmy AVON oraz Agrabla – Pan Paweł (osoba nieletnia, która była kiedyś zapisana do mojej struktury Oriflame i której konto zostało przez naszą firmę zablokowane) może wysyłać do Was propozycje współpracy oraz zaproszenia na organizowane przez siebie konferencje.
Pan Paweł namiętnie loguje się pod różnymi nazwiskami na moich konferencjach on-line, zakłóca je spamując i jest zablokowany w wielu firmach sprzedaży bezpośredniej m.in. za fałszowanie danych i wpisywanie swoich Rodziców bez ich wiedzy do firm, które z nieletnimi współpracy nie nawiązują.
Miałam dziś kontakt z centralą firmy AVON i okręgową menagerką sprzedaży z regionu w którym Pan Paweł działa. Z rozmowy tej jasno wynika, że Pan Paweł jest osobą nieodpowiedzialną, łamiącą wszelkie regulaminy i zasady powszechnie obowiązującego dobrego zachowania.
Proszę więc Was o rozsądne podejście do tematu, abyście później nie miały problemów, nieprzyjemnych komentarzy i pogróżek mailowych, których dwie z Was już doświadczyły.
Potrafi też pisać z bramek nielegalnie używając adresu poczta@avon.pl – ustala go sobie jako adres wyświetlany, a jak wiecie jest to oficjalny adres firmy AVON, więc tego typu działanie narusza prawo.
W razie pytań – jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Elwira Syska 

Ludzie! W głowie mi się, to nie mieści. Chcąc nie chcąc potrafię zrozumieć, dziewczynkę, która podszywa się pod blogerkę, bo chciałaby dostać kilka kosmetyków. Ale nieletni chłopak (!), który podaje się za lidera firmy Avon, i proponuje współpracę dziewczynom prowadzącym blogi ? Dodatkowo fałszuje dane, spamuje konferencje on-line. I co jeszcze ? Pozostaje, mi zadać tylko pytanie po co, Ty, to wszystko robisz ? Nudzi Ci się w domu, zajmij się czymś, wyjdź na dwór, znajdź sobie zajęcie. Ale nie rób takich rzeczy, bo później możesz mieć bardzo niemiłe konsekwencje.

Editt:
Z uwagi na dobro moje, jak i bloga z polecenia Pani Elwiry musiałam osunęłać, dane Pana Pawła, wraz z adresami emaliowymi.

20 komentarzy:

 1. Czasami się zastanawiam, jak można być aż taką świnią, bo inaczej tego nie można nazwać (nie obrażając różowych zwierzątek).
  Po prostu chamstwo, bezczelność, brak jakiejkolwiek kultury.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całkowicie się z Tobą zgadzam. Lepiej nie mogłaś tego ująć.

   Usuń
 2. Nie lubię na nikim wieszać psów ale nie rozumiem kompletnie tego chłopca (bo jak inaczej go nazwać, jest niedojrzały).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie niepełnoletni więc czuję się bezkarny :O

   Usuń
 3. do mnie też napisał, ale podziękowałam. do mnie pisał z jeszcze innego adresu, tego: avon@avon521.cba.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. do mnie też napisał, ale nawet się nie pofatygowałam odpowiedzieć bo od razu zaleciało mi to czymś dziwnym - nieskładne zdania itp.

  ha, wyczułam gościa nosem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Normalnie cycki, ręce opadają!

  OdpowiedzUsuń
 6. mlodzieży się ewidentnie nudzi w domu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja, zamiast znaleźć sobie jakieś zajęcie, robią na prawdę głupie rzeczy. Na dodatek jeszcze, nie mają świadomości, o tym, że to nie jest zabawa.

   Usuń
 7. Masakra, ludzie to potrafią mieć zrytą banie...O.o

  OdpowiedzUsuń
 8. Całe szczęście, że nie uzywam kosmetyków Avon ani Oriflame.

  OdpowiedzUsuń
 9. Do mnie nie napisał....czuję się pominięta:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tego co widzę pisze do wszystkich dziewczyn, które współpracowały z oripolska.pl, sam nic nie potrafi i tylko kopiuje pomysły p.Elwiry :O

   Usuń
 10. To przechodzi ludzkie pojęcie, ja bym na to nie wpadła :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Szkoda mi jego rodziców, którzy prawdopodobnie poniosą konsekwencje jego zachowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, a małolat tak, czy inaczej czuje się bezkarny.

   Usuń

Proszę, nie zostawiaj komentarzy typu ,,Zapraszam do mnie.." czy ,,Obserwuję, liczę na, to samo..". Mój blog nie służy do autopromocji. Jeśli chcesz żebym odwiedziła Twojego bloga, zostaw jego adres, na pewno zajrzę :)

Dziękuję za wszystkie komentarze :)