13 września 2011

Drogie Panie testujemy: Nail Expert Manicure for Glossy Nails, Miss Sporty.

Co, to jest ?

Użyta pod lakier chroni paznokcie przed odbarwieniem, użyta jako warstwa wierzchnia sprawia że lakier schnie szybko i nie odpryskuje. Wzmacnia paznokcie i nabłyszcza. 

Opakowanie.

Szklana buteleczka z białą nakrętką. Wszystkie potrzebne informacje o tym produkcie umieszczone, są na niej.

Co ja o tym myślę?

Kolor: Jako baza wydaje się bezbarwna, ale gdy nałoży się go na inny lakier jako top coat wychodzą z niego  fioletowe tony, które widać w buteleczce.
Pędzelek: Standardowy, dobrze przycięty. Ładnie rozkłada się na płytce.
Konsystencja: Rzadka, ale do opanowania. Nie rozlewa się po skórkach.
Wysychanie: W przeciągu kilku minut.
Efekt: Jako baza spisuje się całkiem nieźle. Wyrównuje powierzchnię paznokcia, i chroni ją przed przebarwieniami. Jednak średnio przedłuża trwałość emalii. Według mnie niestety nie nadaje się jako lakier nawierzchniowy, ponieważ potrafi delikatnie (a jednak) zmienić kolor nałożonego wcześniej lakieru. Producent obiecuje, że Nail Expert przyśpieszy wysychanie kolorowej emalii, jednak niczego takiego nie zauważyłam.

przy okazji moje paznokcie na golasa :)
Polecam?

Jako baza TAK, lecz jako top coat można go sobie odpuścić. Całkiem przyzwoity produkt w przystępnej cenie.

Cena: ok. 7 zł. 
Dostępność: np. Rossman. 

1 komentarz:

  1. nie lubię takich cudaków z miss sporty, jakoś nigdy nie trafiłam na nic pozytywnie działającego :) niektóre buteleczki maja bliźniacze do produktów maybelline.

    OdpowiedzUsuń

Proszę, nie zostawiaj komentarzy typu ,,Zapraszam do mnie.." czy ,,Obserwuję, liczę na, to samo..". Mój blog nie służy do autopromocji. Jeśli chcesz żebym odwiedziła Twojego bloga, zostaw jego adres, na pewno zajrzę :)

Dziękuję za wszystkie komentarze :)