13 czerwca 2011

Drogie Panie malujemy, tym razem paznokcie: Joko Coral Charm

Po pierwsze: Co, to jest?

Lakier zawierają polimery winylowe, które chronią paznokcie oraz zapewniają trwały efekt. Nie odpryskuje i nie ściera się. Odcienie są zarówno matowe, jak i perłowo połyskujące. Panoramiczny pędzelek typu `One Move` umożliwia pomalowanie płytki paznokcia za jednym pociągnięciem. 
Po drugie: Opakowanie.

Buteleczka ma fajny, lekko ,,kosmiczny" kształt, z czarną nakrętką. Wielki plus za, to że oprócz numerku, na nalepce widnieje też nazwa koloru, w tym przypadku Coral Charm.


Po trzecie: Co ja o tym myślę?

Dzięki pędzelkowi typu One Move, lakier nakłada się po prostu świetnie. Wystarczy jedno, góra dwa pociągnięcia i mamy pomalowaną całą płytkę paznokcia. Konsystencja Coral Charm, jest ani za gęsta, ani za rzadka, w sam raz. Samotny lakier schnie w normie, lecz wczoraj nałożyłam go na 2 warstwy Barbry Pro i niestety czas schnięcia znacznie się przedłużył. Emalia na moich paznokciach wytrzymuje 3 - 4 dni, później zaczyna się dość mocno ścierać na końcówkach. Kolor Coral Charm, to ładny koralowy odcień z kroplą czerwieni, pięknie błyszczy w słońcu. 

Po czwarte: Polecam?

Tak, choć lakiery nie grzeszą trwałością, każda lakieromaniaczka znajdzie, wśród nich coś dla siebie :) 

6 komentarzy:

  1. Ładny kolor, muszę w końcu wypróbować lakiery z Joko, bo bardzo ciekawi mnie ten pędzelek :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wow O.O Bardzo ładny kolorek!

    OdpowiedzUsuń
  3. napisz do mnie na meila : kokosowaowsianka@gmail.com :)

    OdpowiedzUsuń

Proszę, nie zostawiaj komentarzy typu ,,Zapraszam do mnie.." czy ,,Obserwuję, liczę na, to samo..". Mój blog nie służy do autopromocji. Jeśli chcesz żebym odwiedziła Twojego bloga, zostaw jego adres, na pewno zajrzę :)

Dziękuję za wszystkie komentarze :)