31 maja 2011

Drogie Panie malujemy, tym razem paznokcie: Q by Colour Alike Mali-nova

Po pierwsze: Co, to jest?

Lakiery z oryginalnej i nowatorskiej kolekcji Colour Alike nadadzą Twoim paznokciom olśniewający połysk. Starannie dobrana receptura pozwala utrzymać długotrwały efekt, a precyzyjny, wyprofilowany pędzelek zapewnia dokładne i równomierne nałożenie lakieru. Lakiery Colour Alike to gama niepowta- rzalnych kolorów, które dodadzą Ci charakteru, pozwolą dobrać makijaż do nastroju i ubioru.
Lakier dostosowuje się do delikatnej struktury płytki paznokcia,łatwo się nakłada i szybko schnie.


Po drugie: Opakowanie. 

Muszę przyznać, że buteleczki w serii Q podobają mi się bardziej niż poprzednie. Zakrętka jest srebrna i wąska przez, co znacznie lepiej leży w dłoni. 

Po trzecie: Co ja o tym myślę? 

Lakier ma bardzo przyjemną konsystencję, która z łatwością płynie po płytce paznokcia. Kryje przy dwóch warstwach, choć z trzecią nie było już widać białych końcówek. Pędzelek jest wąski, długi i na tyle plastyczny, że można nim łatwo manewrować przy skórkach. Schnie w niecałą godzinę. Na moich paznokciach trzyma się już 4 dzień bez żadnego odprysku, czy startych końcówek. Niestety zdjęcia nie oddają prawdziwego koloru Mali-novy, w rzeczywistości jest ciemniejsza, na zdjęciach dwie warstwy.


Po czwarte: Polecam?

Myślę, że tak :) Nowa seria Q, mieści w sobie wiele pięknych i soczystych kolorów. Dodatkowo właśnie wypuścili wersje limitowaną Lato w pełni.W cenie 9,49 zł. otrzymujemy 8ml. produktu, który na naszych paznokciach wytrzyma przynajmniej tydzień, będzie się ładnie prezentował i przykuję uwagę :) 

 

1 komentarz:

Proszę, nie zostawiaj komentarzy typu ,,Zapraszam do mnie.." czy ,,Obserwuję, liczę na, to samo..". Mój blog nie służy do autopromocji. Jeśli chcesz żebym odwiedziła Twojego bloga, zostaw jego adres, na pewno zajrzę :)

Dziękuję za wszystkie komentarze :)