9 kwietnia 2011

Recenzja: Perfecta No Problem! 3 w 1


Przebrnęłam już przez mnóstwo peelingów do twarzy od Synergen do skóry wrażliwej, przez Ziaję, na Nivea kończąc. I zawsze wracam do niego. 
 Produkt zamknięty jest w dużej tubce z kolorowym nadrukami. 
  
 

Perfecta No Problem! jest, to produkt 3 w 1. Możemy używać go jako peelingu, żelu lub maski do twarzy. 


Konsystencja jest dość gęsta, ale łatwo rozprowadzić go na twarzy. Peeling ładnie oczyszcza skórę i pozostawia ją odświeżoną i wygładzoaną. Jako maseczka po nałożeniu zasycha na skórze. I żeby się go pozbyć musimy twarz przemyć letnią wodą. Skóra jest tak samo odświeżona i oczyszczona ;)


Ja zastrzeżeń do niego nie mam. Robi, to co ma robić, a przy okazji przyjemnie pachnie :)
Polecam. 

4 komentarze:

 1. Muszę wypróbować. Jakoś nie miałam wcześniej zaufania do kosmetyków z tej serii, choć zupełnie nie wiem z czego to wynikało:) Mam nadzieję, że zmienię swoje zdanie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No Perfecta ma ogólnie wszystkie kosmetyki dobre i to w przestępnych cenach ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. O! Niedługo skończy mi się peeling więc chętnie go wypróbuję. Nigdy nie byłam przywiązana do peelingu tak długo jak teraz jestem do morelowego peelingu z St. Ives. Może czas na zmiany? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam ten sam peeling ale nie jestem zadowolona ;(

   Usuń

Proszę, nie zostawiaj komentarzy typu ,,Zapraszam do mnie.." czy ,,Obserwuję, liczę na, to samo..". Mój blog nie służy do autopromocji. Jeśli chcesz żebym odwiedziła Twojego bloga, zostaw jego adres, na pewno zajrzę :)

Dziękuję za wszystkie komentarze :)