13 listopada 2010

Kosmetyki KOBO professional

Całkiem niedawno drogeria Natura wprowadziła do swojego kosmetycznego grona :D kosmetyki KOBO professional. KOBO oferuje nam 4 rodzaje podkładów trzy z nich są w płynie jeden w kompakcie myślę, że przystępnych cenach od 17,99 do 25,99zł. Czyli dość tanio co nie??:D 
Dodatkowo mamy korektory,róże,bronzery,pudry(sypkie i w kompakcie) i uwaga :D bazę pod makijaż za 19,99zł !!! Cena świetna miejmy nadzieję, że baza się sprawdza:D.Skończmy o rzeczach do twarzy czas na oczy :D. W produktach do oczu mamy cienie (w pięknych kolorach),pigmenty  sypkie,tusze do rzęs,bazę,kredki i konturówki. Możemy też samemu skompletować własną paletkę z cieniami do powiek :D Cena paletki: 9,99zł cena wkładu 13,99 (tańsza alternatywa Maca:D). Wszystkie te rzeczy nie kosztują więcej niż 24 zł. Czyli ceny są bardzo przystępne :D Ok, usta. W dziale o ustach mamy oczywiście błyszczyki do koloru do wyboru xD od bardzo jasnych odcieni do soczystej czerwieni (cena 17,99zł), pomadki w pięknych czarnych opakowaniach kolory są bardzo naturalne, śliczne :D (cena 15,99zł). I jeszcze konturówki, których przy najmniej ja nie używam ale są w cenie 12,99zł.  Oczywiście przyszedł czas na lakiery do paznokci :D (to co każda z nas kocha najbardziej:D). Lakierów jest 30 odcieni od białego do czarnego (dosłownie:D) każdy lakier kosztuje 14,99zł za 7ml.                                                               


1 komentarz:

Proszę, nie zostawiaj komentarzy typu ,,Zapraszam do mnie.." czy ,,Obserwuję, liczę na, to samo..". Mój blog nie służy do autopromocji. Jeśli chcesz żebym odwiedziła Twojego bloga, zostaw jego adres, na pewno zajrzę :)

Dziękuję za wszystkie komentarze :)